Soustředění oddílu atletiky - v týdnu 2. - 6. 5. 2011

Spustili jsme nové webové stránky http://mlady-atlet.cz. Všechny uživatelské účty byly přeneseny do nového webu. Starý web již slouží pouze jako archiv informací. Navštivte náš nový web.

 

Popis akce: Jedná se o intenzivní trénování bez navštěvování školy s jednou nocí strávenou v Ústí nad Orlicí. Součástí soustředění je závod ve víceboji.

2. – 3. 5. doprava, stravování a ubytování: Zajištěny. První dva dny proběhnou v Ústí nad Orlicí. http://www.sporthotel-tichaorlice.cz/

4. – 6. 5. stravování: V tomto termínu budeme v Hradci Králové na stadionu. Budou zajištěny pouze obědy.

Přihlášení na soustředění: Odevzdávejte do 28. 4. 2011 trenérům (žáci ST mohou i ve škole panu učiteli Koláčkovi). Přihlášení žáci ST budou omluveni na celý týden ředitelstvím školy z výuky. Rodiče tedy touto přihláškou berou na vědomí a souhlasí, že vybrané děti nebudou v tomto týdnu chodit do školy. Obědy je nutné odhlašovat vždy individuálně, děti mimo sportovní třídy ZŠ Štefcova se musí i omluvit a uvolnit ze školy.

Cena:  999 Kč – výběr financí proběhne první den ráno.

V ceně je doprava do Ústí nad Orlicí a zpět, ubytování, strava (1. a 2. den oběd až oběd), 3., 4. a 5. den oběd.

Nástup na soustředění: 2. 5. sraz u TJ Sokol v 8:00 ve sportovním oblečení s věcmi na jeden nocleh, s kopií průkazky zdravotní pojišťovny, s kopií bezinfekčnosti (maximálně rok staré).

Program a režim: Kromě tréninku máme naplánovaný videoprogram, přednášky a povídání o sportu, o lidském těle a životosprávě, oddílový závod, bazén, možná i horolezeckou stěnu a další aktivity. Režim - PO 8:00 odjezd, ST, ČT a PÁ sraz v 9:45 na Sokole, předpokládaný konec ÚT, ST, ČT 18:00, v PÁ končíme obědem.

Povinné vybavení v tréninkové tašce: Tepláková nebo šusťáková souprava, kraťasy nebo krátké elasťáky a triko, šusťáková bunda, boty na ven, boty do haly, pití, svačina, ručník, plavky. Případně tretry.